Rekrutacja 2020/2021 – miejsca dofinansowane przez m.st.Warszawa

Drodzy Rodzice,

uprzejmie przypominamy, że trwa rekrutacja do żłobków m.st. Warszawy, publicznych punktów dziennego opiekuna oraz placówek dofinansowanych wyłonionych w otwartym konkursie ofert na realizację zadania publicznego z zakresu organizacji opieki nad dziećmi w wieku do lat 3 w formie żłobka, klubu dziecięcego lub dziennego opiekuna na rok szkolny 2020/2021.

Do 7 czerwca mają Państwo możliwość dokonywania zmian w systemie. Wyniki zostaną ogłoszone 10 czerwca br. Informacja o zakwalifikowaniu się dziecka do placówki zostanie wysłana automatycznym komunikatem systemowym oraz będzie widoczna na koncie rodzica w systemie rekrutacyjnym.  Zachęcamy do zapoznania się z harmonogramem rekrutacji na rok szkolny 2020/2021 do warszawskich placówek opieki nad dziećmi w wieku do lat 3. Znajdą go Państwo klikając w link tutaj, a także w zakładce Rekrutacja/Żłobki.

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania znajdą Państwo w zakładce FAQ na stronie portalu rekrutacyjnego.

Przypominamy, że rejestrując nowy wniosek nie ma obowiązku przedstawienia jego wersji papierowej w placówce. Dodatkowo każda osoba posiadająca konto w systemie może dokonywać wszelkich zmian dla swoich wniosków samodzielnie.

W celu dokonania zmiany należy po zalogowaniu przy wybranym wniosku kliknąć „Wybierz akcję”, a następnie „Edytuj”. W zakładce „Wybór preferencji” można samodzielnie dokonywać zmian placówek. Po edycji kolejnej zmiany preferencji można dokonać dopiero po 23:59 kolejnego dnia. W tym czasie można dokonać maksymalnie 3 zmian.

Przykład: Dokonując zmiany w poniedziałek o godzinie 13:00, kolejnej edycji wniosku będzie można dokonać po 23:59 we wtorek (od 0:00 w środę).

Wszelkie dodatkowe informacje znajdą Państwo na stronie internetowej Zespołu Żłobków m.st.Warszawy www.zlobki.waw.pl

error: Zakaz kopiowania materiałów i treści.
Skip to content