Czesne – Oplaty

PROMOCJA!!!

  • ZAPISZ DZIECKO DO NASZEGO ŻŁOBKA W URSUSIE LUB W PIASTOWIE  I KORZYSTAJ Z NIŻSZYCH OPŁAT PRZEZ CAŁY 2023 ROK!!! 🙂 Promocja obowiązuje do wyczerpania miejsc.

 

Czesne miesięczne za pobyt dziecka w Akademii Malucha Myszka Miki:

  • Ursus ul.Rakietników 32 wynosi 1,450 zł 1,200zł !!! PROMOCJA   NOWY ŻŁOBEK 
  • Ursus ul.Kazimierza Odnowiciela 12A wynosi 1,450 zł 1,200zł !!! PROMOCJA
  • Piastów ul.Lwowska 12 wynosi 1,350 zł 1,100zł !!! PROMOCJA 
  • Pruszków ul.Chabrowa 16 wynosi 1,350 zł

Rodziny posiadające ogólnopolską „Kartę Dużej Rodziny” otrzymują zniżkę -10% na czesne!

Czesne obejmuje 10 godzin dziennej opieki, ubezpieczenie dziecka, dostęp do żłobkowej aplikacji INSO, wszystkie zajęcia edukacyjne prowadzone w placówce (m.in. logopedia,sensoplastyka, język angielski, sensoryka, muzyczne gordonki, zajęcia ogólnorozwojowe). 

🙂 Pierwszy tydzień adaptacyjny jest bezpłatny 🙂

Całodzienne wyżywienie wynosi 19zł/dzień – obejmuje dwa śniadania,dwudaniowy obiad oraz podwieczorek, uwzględniając indywidualne potrzeby dietetyczne dziecka. Opłata jest naliczana za dni obecności dziecka w placówce (19zł x ilość wykorzystanych dni  wyżywienia w danym miesiącu).

Opłata rekrutacyjna wynosi 500 zł i jest opłatą jednorazową (bezzwrotną). Gwarantuje miejsce w żłobku na czas zawartej umowy. 

Czesne miesięczne dla Rodziców zapisujących dziecko do Akademii Malucha Myszka Miki w Warszawie ul.Kazimierza Odnowiciela 12A  poprzez system rekrutacji Zespołu Żłobków m.st.Warszawy jest finansowane przez m.st. Warszawa i wynosi 0zł. Opłata za całodzienne wyżywienie zgodnie z uchwałą LXXIII/2436/2022 Rady m.st.Warszawy wynosi 19zł/dzień.

 

 

error: Zakaz kopiowania materiałów i treści.
Skip to content