O żłobku

Akademia Malucha Myszka Miki jest niepublicznym, kameralnym żłobkiem oraz punktem opieki dziennej świadczącym usługi opiekuńczo-edukacyjne dla dzieci w wieku od 1 roku do 4 lat.

 

W naszym kameralnym żłobku oraz punkcie opieki dziennej zapewniamy dzieciom troskliwą opiekę, bezpieczeństwo, naukę i zabawy edukacyjne dostosowane do wieku rozwojowego dziecka, smaczne i zdrowe całodniowe wyżywienie składające się z 5 posiłków (I śniadanie, II śniadanie, dwudaniowy obiad, podwieczorek) uwzględniające indywidualne potrzeby dietetyczne ,a także codzienne  wspieranie każdego dziecka w warunkach zbliżonych do domowych.

 

Nad dziećmi sprawuje opiekę wysoko wykwalifikowana kadra pedagogiczna prowadząca zajęcia opiekuńczo-wychowawczo-edukacyjne. Współpracujemy również ze specjalistami wczesnego wieku dziecięcego: pedagogiem, psychologiem, logopedą.

 

Małe kameralne grupy (podzielone według wieku dzieci) sprzyjają rozwojowi społecznemu, intelektualnemu oraz emocjonalnemu.

Każdego maluszka traktujemy indywidualnie i przygotowujemy do pobytu w naszym żłobku w czasie tzw. dni adaptacyjnych, w których dziecko (wraz z rodzicem/opiekunem) małymi krokami poznaje naszą placówkę oraz kadrę pedagogiczną, a także oswaja się z otoczeniem. Bezpłatnie zapewniamy zabawę, opiekę oraz posiłek w trakcie adaptacji.

Staramy się stworzyć naszym maluszkom jak najlepsze warunki pobudzające do twórczej aktywności oraz stymulowania rozwoju:

  • obszaru poznawczego
  • obszaru socjo-emocjonalnego
  • obszaru sensomotorycznego
  • zdolności do komunikowania się i języka

Organizujemy imprezy tematyczne, przedstawienia teatralne, wiele zajęć rozwojowych m.in. plastyczne, muzykoterapia, bajkoterapia, gimnastyka ogólnorozwojowa i rytmika, logopedia, naturalna nauka języka angielskiego poprzez zabawę i doświadczenie, a także urodziny dla każdego dziecka.

Zapewniamy wiele zabaw organizowanych przez opiekunów w żłobku/punkcie opieki dziennej oraz zabawy na świeżym powietrzu.

Mając na uwadze potrzeby rodziców stworzyliśmy żłobek otwarty od 7:00 do 17:30 przez cały rok kalendarzowy, więc w czasie wakacji i ferii zimowych nie musicie się Państwo martwić o opiekę nad swoimi pociechami. Wiemy jak ciężko czasami pogodzić wszystkie obowiązki, dlatego specjalnie dla Państwa oferujemy możliwość wydłużenia czasu pracy żłobka o dodatkowe godziny oraz ewentualne zapewnienie opieki w weekend (po wcześniejszym uzgodnieniu).

Każda z naszych placówek jest wpisana do państwowego rejestru żłobków dziecięcych i opiekunów dziennych. Posiadamy przystosowane do opieki nad dziećmi duże wielofunkcyjne sale, jadalnie, szatnie oraz zabawki i pomoce edukacyjne z atestami, a także ogród z placem zabaw. Mamy pozytywne opinie straży pożarnej i sanepidu oraz spełniamy wszystkie kryteria o których mowa w ustawie o opiece nad dziećmi do lat 3 z 4 lutego 2011!

ZNAJDUJEMY SIĘ W WARSZAWIE W DZIELNICY URSUS ul.ORŁÓW PIASTOWSKICH 37 , W PIASTOWIE ul.MAZURSKA 12 ORAZ W PRUSZKOWIE ul.CHABROWA 16

Posiadamy konkurencyjne czesne!

Nasze dzieci to nasz skarb i nasza przyszłość. Pragniemy, aby nasz żłobek oraz punkt opieki dziennej był miejscem przyjaznym dla dzieci i rodziców oraz polecanym innym rodzicom, jako placówka o wysoko wykwalifikowanej kadrze opiekuńczo- edukacyjnej, dla której bezpieczeństwo, wielostronny rozwój i zadowolenie dzieci jest najważniejszym celem.

error: Zakaz kopiowania materiałów i treści.