Czesne – Opłaty

Czesne miesięczne za pobyt dziecka w Akademii Malucha Myszka Miki wynosi 1 250 zł.

Czesne obejmuje:

  • dziennie 10 godzin opieki nad dzieckiem
  • wszystkie zajęcia edukacyjne prowadzone w placówce podczas pobytu dziecka
  • ubezpieczenie dziecka

Rodziny posiadające Kartę Dużej Rodziny otrzymują zniżkę 10% na opłatę czesnego miesięcznego!

Całodzienne wyżywienie wynosi 15zł/dzień – obejmuje dwa śniadania,dwudaniowy obiad oraz podwieczorek, uwzględniając indywidualne potrzeby dietetyczne dziecka. W przypadku zgłoszonej nieobecności dziecka w placówce opłata za wyżywienie jest zwracana.

Opłata rekrutacyjna wynosi 500 zł i jest opłatą jednorazową (bezzwrotną). Gwarantuje miejsce w żłobku na czas zawartej umowy.

Czesne miesięczne dla Rodziców zapisujących dziecko do Akademii Malucha Myszka Miki w Warszawie ul.Orłów Piastowskich 37 poprzez system rekrutacji Zespołu Żłobków m.st.Warszawy jest finansowane przez m.st. Warszawa i wynosi 0zł. Opłata za całodzienne wyżywienie zgodnie z uchwałą XXII/607/2019 Rady m.st.Warszawy wynosi 14,50zł.

 

 

Czesne miesięczne dla Uczestników zakwalifikowanych w Projekcie Unijnym pt.: ” Żłobek na Ursusie „ w Żłobku Akademia Malucha Myszka Miki w Warszawie ul.Kazimierza Odnowiciela 12a wynosi 300zł wraz z wyżywieniem oraz w Piastowie ul.Lwowska 12 wynosi 400zł wraz z wyżywieniem. Projekt obowiązuje do 28 lutego 2022r. 

error: Zakaz kopiowania materiałów i treści.